Formularze zamówieniowe:

Wszystkie osoby, firmy i przedsiębiorstwa, które są zainteresowane skorzystaniem z naszych usług asenizacyjno-transportowych, zapraszamy do wypełnienia formularza. Na naszej stronie internetowej mają Państwo do wyboru ofertę długoterminową lub krótkoterminową. Ponadto w przygotowanej przez nas usłudze udostępniamy wszystkie urządzenia i akcesoria:

  • wynajem kabin wc (Kabina Standard, Kabina VIP, Kabina Super VIP, kabina dla niepełnosprawnych),
  • wynajem umywalek wolnostojących,
  • usługi asenizacyjne (wywóz szamba i nieczystości)

W formularzu zgłoszeniowym prosimy o podanie kilku informacji dotyczących specyfiki przyszłego zamówienia. Interesuje nas przede wszystkim ilość kabin/toalet przenośnych, jaką chcą Państwo wypożyczyć, miejsce ich postawienia, a także data i godzina serwisu dodatkowego.

Zamówienie krótkoterminowe:

Zamówienie długoterminowe:

Formularze zamówień można wysyłać jako plik tekstowy .doc na nasz adres e-mail: kontakt@wcbrzeziny.pl lub korzystając z numeru fax: 46 874 51 62.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu fachową i profesjonalną usługę. Staramy się realizować powierzone nam zgłoszenia w jak najkrótszym czasie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług na wynajem kabin WC klientów z Łodzi i okolic.