Wynajem toalet przenośnych na imprezy plenerowe w Łodzi i okolicach

Łódź to prężnie rozwijające się miasto, w którym niemal każdego dnia odbywają się różnego typu imprezy plenerowe i wydarzenia kulturalne: zloty, festyny, koncerty, festiwale, pokazy i wystawy. Wszystkie tego typu uroczystości, nie ważne czy organizowane na większą, czy mniejszą skalę, wymagają profesjonalnej obsługi sanitarnej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców województwa łódzkiego, przygotowaliśmy szeroką ofertę obejmującą kompleksowy wynajem kabin WC. Zajmujemy się wypożyczeniem, dostawą, montażem i odbiorem toalet przenośnych i innych elementów wyposażenia sanitarnego. Działamy nie tylko na terenie Łodzi, ale i w jej okolicach (w Brzezinach czy Zgierzu). Zapewniamy fachowość, profesjonalizm i co najważniejsze, terminowość realizowanych zleceń.

Kompleksowy wynajem toalet przenośnych na imprezy i wydarzenia plenerowe

Oferowane przez nas toalety przenośne mogą być ustawione w dowolnym miejscu, ponieważ nie wymagają podłączenia do sieci wodno-kanalizacyjnej. Nasze wyposażenie sanitarne wykonane jest z najwyższej jakości usług, dlatego też jest odporne na wpływ i wysokich i niskich temperatur, niepodatne na uszkodzenia, a także zachowuje wysokie standardy estetyczne.

W naszej ofercie posiadamy szereg różnych toalet przenośnych z wieloma udogodnieniami.

Wypożyczane przez nas kabiny WC cechuje rozległy standard. Posiadamy toalety proste i ekskluzywne, toalety dla niepełnosprawnych oraz te, przeznaczone dla matek z małymi dziećmi. Szeroki asortyment pozwala nam dopasować się do każdego rodzaju zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Standardowe wyposażenie toalet przenośnych na imprezy w Łodzi

Każda toaleta przenośna, którą udostępniamy posiada obszerny zbiornik na fekalia o pojemności minimum 260 l., pojemnik na rolki papieru toaletowego, antypoślizgową podłogę, półprzezroczysty dach przepuszczający światło, a także zamek z wskaźnikiem wolne/zajęte.

Toalety przenośne ponadpodstawowe o wyższym standardzie mogą dodatkowo zawierać pisuar, umywalkę z dozownikiem mydła, miejsce na ręczniki papierowe, system spłukujący, oświetlenie ledowe, poręcze oraz dodatkowe systemy wentylacyjne.

Jeśli jesteście Państwo zdecydowani na wynajem toalet przenośnych lub pozostałego wyposażenia sanitarnego, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.