WYNAJEM TOALET PRZENOŚNYCH NA CAMPINGI

WC Brzeziny to firma oferująca szereg usług asenizacyjnych i transportowych na terenie województwa łódzkiego. W naszej ofercie znajduje się duży wybór toalet przenośnych i innych elementów wyposażenia sanitarnego. Wypożyczamy najlepszej jakości kabiny WC oraz umywalki wolnostojące, a także zapewniamy serwis WC. Wszystkie nasze urządzenia sanitarne są profesjonalnie przeznaczone do użytku publicznego i cechują się wysokimi standardami estetycznymi. Jednocześnie zapewniamy, że każde nasze działanie jest zgodne z aktualną ustawą o ochronie środowiska. Dokładamy wszelkich starań, aby podejmowane przez nas zlecenia były realizowane szybko, fachowo i, co najważniejsze, na czas.

Kompleksowy wynajem wyposażenia sanitarnego na campingi

W naszej ofercie znajdują się:

  • Toalety przenośne standardowe zawierające pojemny zbiornik na fekalia (ok 260 l.), pojemnik na rolki papieru toaletowego, antypoślizgową podłogę, półprzezroczysty dach, prosty w obsłudze zamek ze wskaźnikiem wolne/zajęte.
  • Toalety przenośne ekskluzywne posiadające dodatkowe udogodnienia takie, jak pisuar, umywalkę, dozownik mydła, pojemnik na ręczniki papierowe, system spłukujący, oświetlenie ledowe, dwa niezależne systemy wentylacyjne i inne.
  • Toalety dla niepełnosprawnych wyposażone dodatkowo w poręcze i uchwyty ułatwiające korzystanie z kabiny WC.
  • Umywalki wolnostojące o małych gabarytach, zawierające obszerny zbiornik na świeżą wodę o pojemności ok. 75 l., nożną pompkę, dozownik mydła i miejsce na ręczniki papierowe.

Każdy element oferowanego przez nas wyposażenia sanitarnego może być ustawiony w dowolnym miejscu, ponieważ nie wymaga podłączenia do sieci wodno-kanalizacyjnej.

Nasze usługi obejmują nie tylko wypożyczanie toalet przenośnych i innych kabin, ale także ich transport, montaż oraz odbiór z docelowego miejsca.

Ceny wynajmu toalet turystycznych na campingi

Ceny wynajmu toalet przenośnych mogą różnic się w zależności od rodzaju konkretnej oferty. W celu zapoznania się ze szczegółowym kosztorysem prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Na naszej stronie internetowej w zakładce “Formularze” znajduje się specjalny dokument, który pozwoli na sprecyzowanie danego zamówienia i udzielenie informacji o jego cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szczegółową oraz do kontaktu!