Wynajem toalet przenośnych w Łodzi i okolicy

Jesteśmy firmą, która oferuje usługi asenizacyjno-transportowe w Brzezinach, Zgierzu i innych rejonach województwa łódzkiego. Zajmujemy się wypożyczaniem, dowozem na miejsce docelowe i montażem profesjonalnych toalet przenośnych. Oferowane przez nas kabiny WC wykonane są z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu nasze toalety są zawsze czyste i zachowują wysokie standardy estetyczne. Wynajem przenośnych toalet jest idealnym rozwiązaniem w sytuacji, gdy brakuje dostępu do wody i kanalizacji, a urządzenia sanitarne są niezbędne. W związku z tym udostępniamy nasz serwis WC wszędzie tam, gdzie jest potrzebny. Obsługujemy imprezy plenerowe i wydarzenia rozrywkowo-kulturalne o różnej skali. Wypożyczamy toalety przenośne na tereny budowy, w miejsca remontów, czy też na stacje benzynowe. Z naszych usług korzystają rozmaici klienci – urzędy miast i gmin, instytucje kulturalne, firmy, przedsiębiorstwa, a także osoby prywatne.

Szeroki wybór toalet przenośnych w Łodzi i okolicach

W ofercie naszej firmy znajduje się szeroki asortyment wyposażenia sanitarnego. Posiadamy przenośne toalety o różnym standardzie – od najprostszych, do tych najbardziej ekskluzywnych. Wszystkie nasze kabiny WC posiadają pojemny zbiornik na fekalia mieszczący minimum 260l., pojemniki na rolki papieru toaletowego, półprzezroczysty dach przepuszczający światło oraz funkcjonalny zamek wolne/zajęte. Poszczególne rodzaje toalet mają różne wyposażenie. Aktualnie proponujemy Państwu wynajem kilku modeli:

  • toaletę Standard,
  • toaletę dla niepełnosprawnych,
  • toaletę dla matek z dziećmi,
  • toaletę VIP i Super VIP.

Poznaj ceny wynajmu toalet przenośnych w Łodzi i okolicach

Wynajem toalet przenośnych jest idealnym rozwiązaniem w wielu niestandardowych sytuacjach. W tak żywej aglomeracji, jaką jest Łódź, takie sytuacje mogą pojawiać się naprawdę często. Dlatego też wychodząc na przeciw potrzebom mieszkańców województwa łódzkiego, przygotowaliśmy kompleksową ofertę serwisu WC. Na naszej stronie internetowej poznacie Państwo szczegóły dotyczące wyposażenia sanitarnego, a także formularz zgłoszeniowy, po wysłaniu którego, poznacie ceny wynajmu toalet przenośnych w Łodzi, Zgierzu czy Brzezinach.

Zapraszamy serdecznie!