Wynajem umywalek przenośnych

WC Brzeziny to firma, która oferuje szeroki wachlarz usług asenizacyjnych i transportowych. Zajmujemy się udostępnianiem elementów wyposażenia sanitarnego w wysokim standardzie. W skład naszej oferty wchodzi wypożyczenie, dowóz na miejsce docelowe oraz montaż kabin i toalet przenośnych. Jednak idąc z duchem czasu i wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom postanowiliśmy wdrożyć do naszej oferty również wynajem umywalek wolnostojących.

Wszystkie urządzenia do publicznego użytku sanitarnego wykonane są z najwyższej jakości materiałów, która nie tylko zapewnia łatwość czyszczenia, ale także spełnia wysokie normy estetyczne. W związku z tym nasze kabiny WC i umywalki wolnostojące często wypożyczane są na różnego typu imprezy plenerowe oraz wydarzenia rozrywkowo-kulturalne. Wśród naszych klientów znajdują się jednak nie tylko organizatorzy rozmaitych uroczystości, ale także urzędy miast i gmin, instytucje kulturalne, firmy i przedsiębiorstwa, a nawet osoby prywatne.

Wynajem umywalek przenośnych w wysokim standardzie

W ofercie naszej firmy znajduje się szereg umywalek przenośnych w różnym standardzie. Posiadamy rozmaite urządzenia sanitarne – od tych najprostszych, do najbardziej ekskluzywnych. Wypożyczane przez nas umywalki wolnostojące są bardzo mobilne i kompaktowe. Mimo tego, iż posiadają niewielkiej wielkości gabaryty, zapewniają optymalną wydajność. Każda umywalka posiada pojemny zbiornik na świeżą wodę (ok. 75 l.), dozownik na mydło, a także przegrodę na ręczniki papierowe. Poszczególne modele umywalek mogą różnić się zestawem udogodnień.

Istotne jest także, że nasze umywalki przenośne są idealnym rozwiązaniem w każdej sytuacji. Można je postawić niemal wszędzie, bowiem nie wymagają podłączenia do sieci wodno-kanalizacyjnej.

Kompleksowy wynajem umywalek przenośnych w Łodzi i okolicach

Nasze usługi staramy się zawsze realizować fachowo, sprawnie i na czas. Wynajem umywalek przenośnych firmy WC Brzeziny może mieć charakter krótko- bądź długookresowy. Wszystko zależy od potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszej oferty, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Na naszej stronie internetowej znajduje się także specjalny formularz zgłoszeniowy, który pozwoli sprecyzować rodzaj usługi na wynajem umywalek przenośnych, czy też innych elementów wyposażenia sanitarnego.